Protože vím,jak je pro Vás tento den důležitý, přistupuji k Vaší svatbě jako k té vlastní.Ráda Vám zařídím svatební floristiku přesně dle Vašich představ,

ať už se jedná o jakýkoliv styl: Shabbychic,vintage,retro,rustikalní,zahradní,DIY,glamour,... 

a nebo prostě ten Váš,ve kterém se cítíte dobře.

❤ Bude mi potěšením ❤


Ráda s Vámi proberu Vaše představy s mojí zkušeností a společně tak vymyslíme vhodnou komplexní, případně jen částečnou svatební výzdobu pro Váš jedinečný den. Zajistím kompletní instalaci dekorací v místě obřadu i hostiny. Kytice pro nevěsty, svědkyně, maminky i družičky. Korsáže pro ženichy, tatínky a svědky. A v neposlední řadě také výzdobu aut. Květiny Vám doručím ve Váš svatební den dle Vašich časových požadavků.Zkrátka udělám vše pro to,aby Váš den byl prostě vyjímečný,nezapomenutelný...

KALKULACE

Je samozřejmostí, že otázka, která padne již při první schůzce se týká kalkulace. Má odpověď je vždy stejná. Bylo by ode mne neprofesionální, již během prvního setkání říci konkrétní sumu.

O celkové kalkulaci rozhoduje několik faktorů.

  • celkový objem zakázky
  • druhy květin, které jsou v zakázce použity
  • roční období - ceny květin jsou pohyblivé během celého roku a jejich cenu mnohdy ovlivňuje zvolený termín svatby
  • časová náročnost zpracování zakázky

Na první schůzce si se snoubenci řekneme, jaká je jejich představa svatební výzdoby, které květiny upřednostňují, co všechno by si ode mne, jako od svatební floristky ve svůj svatební den přáli.

Následující schůzku předložím snoubencům zpracování jejich zakázky, včetně předběžné kalkulace. Projdeme společně každou položku a tím i vše, co je spojené s kalkulací.

Všichni tušíme, že taková životní událost, jakou svatba bezesporu je, bude i poměrně náročnou finanční situací. Pokud pro snoubence tvořím kompletní svatební výzdobu včetně výzdoby svatební tabule a obřadního místa, snažím se vše vymyslet tak,abychom mohli výzdobu převést z jednoho místa na druhé a tím odlehčit celkovému rozpočtu.

Vzhledem ke zkušenostem,které jsem při předkládání kalkulací již udělala si směle dovoluji poznamenat, že všechny nevěsty byly mile překvapeny.

UKÁZKY MÉ PRÁCE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA SVATEBNÍ FLORISTIKY